KSIĄŻKA

Książka Technowiking - Ostatni Wyznawcy Thora Stanisława Szwasta – fantasy - LOGO
Okładka książki Technowiking - Ostatni Wyznawcy Thora Stanisława Szwasta
Tytuł: Technowiking - Ostatni Wyznawcy Thora

Autor:
Stanisław Szwast

Gatunek:
powieść - fantasy

Oprawa:
miękka

Ilość stron:
250

Wymiary:
125 x 195 mm

ISBN:
978-83-66533-11-0

Data wydania:
20 lipca 2021 r.

Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne


Świrad jest studentem. Zafascynowany historią, skupia się na tej dziedzinie wiedzy, zdobywając uznanie wykładowców, jednocześnie wywołując zazdrość i niechęć wśród kolegów z roku. Ale, całkiem nieplanowanie, udaje mu się wzbudzić zainteresowanie Sambojki. Dziewczyna początkowo godzi się na niezobowiązujący seks, później jednak zakochuje się w intrygującym chłopaku. Nie może nawet podejrzewać, jakie sekrety przeszłości skrywa Świrad.

Wejdźcie do świata, w którym Wojna Ideologiczna zebrała swe krwawe żniwo, zmodyfikowani, poddani bioinżynieryjnym eksperymentom ostatni Wikingowie walczą o normalność, a misja kolonizacji Marsa właśnie się rozpoczyna. Czy plany naukowców mają prawo się ziścić, gdy żądza władzy, mimo nauczek, które odebrała ludzkość, wciąż napędza decydentów?

„Technowiking. Ostatni Wyznawcy Thora” to pełna akcji powieść tocząca się w alternatywnym świecie, gdzie chrześcijaństwo upadło wraz z Rzymem, nordyccy Bogowie nie wtrącają się w sprawy ludzi bardziej, niż jest to konieczne, a umiejętności Wikingów, udoskonalone dzięki inżynierii biologicznej, są w cenie. Tu nie ma miejsca dla słabeuszy.Fragmenty i cytaty z książki Technowiking - Ostatni Wyznawcy Thora Stanisława SzwastaKsiążka Technowiking - Ostatni Wyznawcy Thora Stanisława Szwasta – wizualizacja
Zamów książkę Technowiking - Ostatni Wyznawcy Thora Stanisława Szwasta – księgarnie i sklepy

Recenzje, opinie i oceny o książce Technowiking - Ostatni Wyznawcy Thora Stanisława Szwasta